Kupie/zlece klepanie resorów i dołożenie pióra

Aukcje związane z fiatem 125p
Regulamin działu 1. Ogłoszenie może umieścić tylko zarejestrowany użytkownik.
2. Ogłoszenia sprzedaży muszą zawierać zdjęcia i cenę. Dopuszcza się dopisek "cena do negocjacji"
3. Zdjęcia muszą przedstawiać oferowany przedmiot. Jeżeli jakikolwiek szczegół przedmiotu ze zdjęcia nie podlega sprzedaży należy to wyraźnie zaznaczyć w opisie ogłoszenia.
4. W dziale SPRZEDAM / SALE wstawiamy wyłącznie ogłoszenia sprzedaży dotyczące 125p.
5. W dziale KUPIĘ / BUY wystawiamy wyłącznie ogłoszenia kupna dotyczące 125p.
6. Ogłoszenia kupna lub sprzedaży innych przedmiotów które nie są związane ze 125p oraz zamian i darowizn wystawiamy w dziale INNE OFERTY / OTHER OFFERS
7. Zamieszczane ogłoszenia mają ważność 60 dni od daty ostatniego wpisu autora ogłoszenia. Po tym okresie ogłoszenia będą przenoszone do Śmietniska
8. W przypadku problemów z wystawieniem ogłoszenia użytkownik powinien powiadomić o tym moderatorów lub administratorów tego forum.
9. Na ewentualne poprawienie treści ogłoszenia użytkownik ma 24h.
10. Niestosowanie się do regulaminu będzie skutkowało usunięciem ogłoszenia.

Kupie/zlece klepanie resorów i dołożenie pióra

Postprzez mastah22 » 6 paź 2015, o 21:56

Rsor 2 piorowy mam, nowe tuleje tez mam, moge wyslać. Chcialbym aby udało sie zlikwidowac klin po -2,5 zwoja z przodu i zeby bylo sztywniej bo kapcie sa lekko szersze niż ori 13 ale spokojnie mieszcza sie w nadkola.
mastah22
FORUMOWICZ

Re: Kupie/zlece klepanie resorów i dołożenie pióra

Postprzez NEDVED125P » 6 paź 2015, o 23:44

Ja pojechałem do starych warsztatów Pks-u.Tam na pewno mają prasę albo patent na klepanie bo Stare Autosany na resorach.Mi zrobili w prasie na zimno w pół godziny za śmieszne 25 PLN bez faktury :D .Nie wiem skąd jesteś ale poszukaj warsztatu tego typu w okolicy bo tam stare rzemiosło wciąż zywe.Byłem w zakładzie kowalstwa artystycznego to wydziwiali że na zimno pekaja,że piec rozpalaja raz na jakiś czas,że to drogo itd.Polecam.A strzałkę ugiecia i wymiar na jaką sklepac znajdziesz na forum żeby zacnie usiadl.
NEDVED125P
KLUBOWICZ

Re: Kupie/zlece klepanie resorów i dołożenie pióra

Postprzez fisher » 13 paź 2015, o 21:41

ja jestem w stanie wykonac dowolne. na cieplo z hartowaniem bez partactwa pelna obrobka taka jak nalezy. cena 160-240 za 2szt w zaleznosc od zyczenia
REGENERACJA ORAZ KLEPANIE RESOROW NA DOWOLNA WYSOKOSC!!!

Fuck The New car.I'm driving oldschool
Obrazek
fisher
FORUMOWICZ

Powrót do KUPIĘ / BUY