125p 1985 z gazem, kompletny

Aukcje związane z fiatem 125p
Regulamin działu 1. Ogłoszenie może umieścić tylko zarejestrowany użytkownik.
2. Ogłoszenia sprzedaży muszą zawierać zdjęcia i cenę. Dopuszcza się dopisek "cena do negocjacji"
3. Zdjęcia muszą przedstawiać oferowany przedmiot. Jeżeli jakikolwiek szczegół przedmiotu ze zdjęcia nie podlega sprzedaży należy to wyraźnie zaznaczyć w opisie ogłoszenia.
4. W dziale SPRZEDAM / SALE wstawiamy wyłącznie ogłoszenia sprzedaży dotyczące 125p.
5. W dziale KUPIĘ / BUY wystawiamy wyłącznie ogłoszenia kupna dotyczące 125p.
6. Ogłoszenia kupna lub sprzedaży innych przedmiotów które nie są związane ze 125p oraz zamian i darowizn wystawiamy w dziale INNE OFERTY / OTHER OFFERS
7. Zamieszczane ogłoszenia mają ważność 60 dni od daty ostatniego wpisu autora ogłoszenia. Po tym okresie ogłoszenia będą przenoszone do Śmietniska
8. W przypadku problemów z wystawieniem ogłoszenia użytkownik powinien powiadomić o tym moderatorów lub administratorów tego forum.
9. Na ewentualne poprawienie treści ogłoszenia użytkownik ma 24h.
10. Niestosowanie się do regulaminu będzie skutkowało usunięciem ogłoszenia.

125p 1985 z gazem, kompletny

Postprzez jaroslav » 2 cze 2016, o 15:55

Witajcie, niestety czas zweryfikował plany i muszę pozbyć się mojego fiacika, zabrakło czasu, pieniędzy i co najgorsze determinacji. Fiacik jest kompletny, ale ma zdemontowany silnik oraz skrzynię (planowana była wymiana jednostki na polonezowską). Silnik ma przejechane blisko 40 tys kilometrów (w co ja osobiście wątpię, prawdopodobnie przekręcił się już raz) nadaje się jednak raczej do naprawy, prawdopodobnie uszczelka pod głowicą, Sprzęgło wymienione tuż przed tym jak przestałem nim jeździć czyli jakieś 2 lata temu. Fiacior ma ważne OC do końca tego roku, brak przeglądu a gaz wbity w dowód . Blacharka do roboty, oprócz podłogi która jest w dobrej kondycji reszta budy do poprawek albo najlepiej zrobić w całości. Środek w dobrym lub bardzo dobrym stanie, standardowo popękany kokpit, fotele i kanapa bardzo ładne, podsufitka się trzyma lecz dziurawa w jednym miejscu. Fiacik ma parę bajerów jak aluminiowe listwy progowe, listwy na drzwiach (na focie brakuje na drzwiach pasażera za kierowcą ale mam ją w bagażniku). Liczę że znajdzie się ktoś kto się nim zaopiekuje i doprowadzi do fajnego stanu. Fiacik do obejrzenia w Rzeszowie, przed oględzinami proszę o kontakt telefoniczny, więcej informacji dla zainteresowanych 889 097 370 lub mail jaroslawkalandyk@wp.pl

cena jaka mnie interesuje to 2500 do negocjacji na miejscu
1.jpg

_DSC2319.JPG

_DSC2320.JPG

_DSC2322.JPG

2.jpg

_DSC2324.JPG

_DSC2326.JPG
jaroslav
FORUMOWICZ

Powrót do SPRZEDAM / SALE