yellow bahama 73

Tu parkują nasze fiaty 125p
Regulamin działu Napisz historię swojego samochodu. Wspomnij to co było, ale nie zapominaj pisać o wszystkich ciekawych bieżących wydarzeniach. Opis i zdjęcia wklejone na nasz serwer z biegiem czasu utworzą wspaniały pamiętnik. Ciesz się życiem i swoim super fiatem 125p.

yellow bahama 73

Postprzez dudek » 28 lut 2013, o 23:42

Co mogę napisać o moim fiacie , jestem jego drugim właścicielem mam go 5 lat, bez przeróbek dodatków , aha jest jedna którą starszy pan założył jak fiacik był nowy dzisiaj nazywa się to immobilizer a kiedyś wyłącznik masy ukryty pod deską rozdzielczą włączany dziwnym kluczem :) , fiacik nigdy nie posiadał radia ani głośników , zapytałem starszego pana dlaczego - odpowiedział że woli słuchać silnika :) , motor oryginalny 1.3 skrzynia 4 biegi w podłodze , w bagażniku koło zapasowe z epoki stomil , można powiedzieć że fiat szukał mnie a nie ja jego :) , poprzedni właściciel przyjechał sam do mnie z propozycją sprzedaży fiata dogadaliśmy się z ceną i na drugi dzień byłem szczęśliwym :lol: właścicielem fiata 125p yellow bahama , zapytałem pana dlaczego sprzedaje - odpowiedział mój syn powiedział mi tato sprzedaj grata bo mi zajmujesz garaż ! .... po zakupie fiat chciałem zawieść pana do domu powiedział przejde się nie chcę żeby pan widział jak płacze :cry: . Taka to historyjka. Fiacik jest bardzo dobrze utrzymany , był prze zemnie częściowa malowany ale przyczyną był rysy i jakieś wgnioty .
zrobiłem kopie i wkleiłem twój opis fiata z działu powitań
MOD

kilka zdjęć yellow bahama 73
Załączniki
S7302808.JPG
S7302792.JPG
DSC07693.JPG
DSC07640.JPG
DSC07649.JPG
kilka fotek
Avatar użytkownika
dudek
FORUMOWICZ
 
Posty: 10
Dołączył(a): 24 lut 2013, o 22:14
Lokalizacja: Kozielno/Paczków

Re: yellow bahama 73

Postprzez RUFUS » 1 mar 2013, o 21:46

Masz fajne auto ale z opisem to się nie wysiliłeś. Napisz historię tego samochodu, lata lecą a potem to będzie jak pamiętnik ;) Witamy na forum
Avatar użytkownika
RUFUS
Administrator
 
Posty: 1101
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 15:52
Lokalizacja: Ratowice

Re: yellow bahama 73

Postprzez dudek » 3 mar 2013, o 20:16

Historie fiacika napisałem w '' przywitaj się''
Avatar użytkownika
dudek
FORUMOWICZ
 
Posty: 10
Dołączył(a): 24 lut 2013, o 22:14
Lokalizacja: Kozielno/Paczków


Powrót do FIAT 125P - WSPÓLNA PASJA, RÓŻNE STYLE / SHARED PASSION, DIFFERENT STYLES

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron