125p by Sylvester

Tu parkują nasze fiaty 125p
Regulamin działu Napisz historię swojego samochodu. Wspomnij to co było, ale nie zapominaj pisać o wszystkich ciekawych bieżących wydarzeniach. Opis i zdjęcia wklejone na nasz serwer z biegiem czasu utworzą wspaniały pamiętnik. Ciesz się życiem i swoim super fiatem 125p.

125p by Sylvester

Postprzez Sylvester » 1 gru 2011, o 21:22

Witam Was wszystkich. Chciałbym Wam przedstawić moje oczko w głowie, od zawsze upragniony i wymarzony 125pe. Jest to model z '87 roku, wersja C uboga, jednak ja poszerzyłem wyposażenie o grzaną szybę i okrągłe zegary z obrotomierzem. Nie jestem żadnym kolekcjonerem, nie jest to moje drugie auto którym bujam się tylko jak chce się polansować, używam go codzień i nie zamierzam zmieniać na inny. Kupiłem go przeszło pół roku temu, z przebiegiem 46 tys, teraz ma 51300. Przez ten czas sprawował się idealnie, czasem pękł pasek, czy ciekł zaworek nagrzewnicy ale takie problemy można traktować jako bieżące. Moje auto stylizuje wg mojego gustu czy swego rodzaju "wizji", która w niektórych punktach pokrywa się z różnymi nurtami typu cult, german itp. Narazie czeka mnie zrobienie pompy wody i mała poprawa blacharki na wiosnę. W wolnych chwilach szukam fajnego koła które odpowiadały by moim wizjom xD Zapraszam do oglądania.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ObrazekObrazekObrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Sylvester
NOWY UŻYTKOWNIK
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 gru 2011, o 19:59

Re: 125p by Sylvester

Postprzez Pako » 3 gru 2011, o 00:22

fajnie ze jezdzisz nim na codzien ;) masz staly kontakt z kultowa motoryzacja !
Bardzo fajny stan, dbaj o niego !!!
Przyjemność z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia.
Avatar użytkownika
Pako
MODERATOR
 
Posty: 822
Dołączył(a): 6 paź 2011, o 20:11

Re: 125p by Sylvester

Postprzez RUFUS » 3 gru 2011, o 10:21

Chromowane wloty, chromowane listwy drzwi, same rarytasy. Będzie wagon full off pussy
Ps
Fotki ślubne mile widziane tu
viewtopic.php?f=5&t=44
Avatar użytkownika
RUFUS
Administrator
 
Posty: 1101
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 15:52
Lokalizacja: Ratowice

Re: 125p by Sylvester

Postprzez Sylvester » 4 gru 2011, o 02:11

Dzieki chłopaki za opinie :P Było troche zewnątrz, to teraz w środku. Oto jak Fiacina sie prezentuje wewnatrz (kiedy raz w tygodniu jest posprzatane, bo od poniedziałku do soboty można znaleźć na podłodze różne skarby, od frytek z Mc, po sałate z KFC do skarpetek opakowan śmieci i innych wynalazków xD):

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Niektóre zdjęcia są sprzed wymiany licznika i szyby stad widoczne różnice na konsoli ;)
Sylvester
NOWY UŻYTKOWNIK
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 gru 2011, o 19:59


Powrót do FIAT 125P - WSPÓLNA PASJA, RÓŻNE STYLE / SHARED PASSION, DIFFERENT STYLES

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości