Polski FIAT 125p '78

Tu parkują nasze fiaty 125p
Regulamin działu Napisz historię swojego samochodu. Wspomnij to co było, ale nie zapominaj pisać o wszystkich ciekawych bieżących wydarzeniach. Opis i zdjęcia wklejone na nasz serwer z biegiem czasu utworzą wspaniały pamiętnik. Ciesz się życiem i swoim super fiatem 125p.

Re: Polski FIAT 125p '78

Postprzez Marcin Ortodox » 21 lip 2016, o 14:42

U Fiata po staremu. Trochę stoi, trochę jeździ. Pozmieniało się tylko towarzystwo. Łada pojechała do kogoś, dla którego nie jest zimowym bokowozem, a ja po jakimś czasie postarałem się o inne towarzystwo.
Pod koniec czerwca wjechał Romet Kadet '86 po starszym panu, żadnego tuningu, ciut grzybopatentów :) Działający, zarejestrowany. Po ogarnięciu hamulców i zestawu napędowego muchy na zębach :D
Obrazek
A na początku lipca kolejny Polski Fiat. Tym razem numer wyższy, a dwa numery mniejszy 126p '92 z wypasem że ho, ho! Dmuchawa, regulacja wycieraczek, szmaciane rozkładane fotele, uchylne szyby i listwowa przekładnia kierownicza.
Obrazek

Tak więc mam teraz autko do miasta (126p), w trasę (125p) i czym po części skoczyć jak wszystko inne się popsuje (Kadet) :mrgreen:
125p...ociech
OHV RULEZ!!! :D
Avatar użytkownika
Marcin Ortodox
FORUMOWICZ
 
Posty: 402
Dołączył(a): 3 gru 2011, o 17:40

Re: Polski FIAT 125p '78

Postprzez NEDVED125P » 21 lip 2016, o 19:19

Czerwone podobno najszybsze 8-) Gratki za świetne zakupy.
NEDVED125P
KLUBOWICZ
 
Posty: 123
Dołączył(a): 8 sie 2012, o 21:37
Lokalizacja: Zamosc.

Poprzednia strona

Powrót do FIAT 125P - WSPÓLNA PASJA, RÓŻNE STYLE / SHARED PASSION, DIFFERENT STYLES

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości

cron