Bahama mama 82r by Grubas

Tu parkują nasze fiaty 125p
Regulamin działu Napisz historię swojego samochodu. Wspomnij to co było, ale nie zapominaj pisać o wszystkich ciekawych bieżących wydarzeniach. Opis i zdjęcia wklejone na nasz serwer z biegiem czasu utworzą wspaniały pamiętnik. Ciesz się życiem i swoim super fiatem 125p.

Bahama mama 82r by Grubas

Postprzez Dzefrej » 15 mar 2014, o 17:10

Siemandero chlopaki !

Pewno mało z was wie ale 5 marca sa imieniny Adriana, wiec w zwiazku z tym iz mam tak na imie postanowiłem sobie zrobic prezęt i kupic fiata 125p, jak postanowiłem tak zrobilem.
Znalazłem go przez internet na tabl***.pl, lokalizacja idealna bo Zakopane,100km od mojego rodzinnego miast więc rzut beretem, chwyciłem za tel i dzwonie do własciciela, odebrał młody chłopak koło 30stki okazał sie on mechanikiem samochodowym, gadka szmatka i termin ogladniecia bolidofiata ogarnięty.
2 godz pozniej bylem na miejscu, kant stał przed warsztatem mechanika, błyszczał sie jak psu jaja, nowy lakier kolor yellow bahama, brązowa tapicerka, silnik 1.5, przebieg 42 tys lub 142 tys hehe, rocznik 82,blacha zdrowa , na pierwszy rzut oka nooo poprostu igła, ale przy blizszym zapoznaniu sie ze stanem kanciaczka okazłało sie że lakier nie jest tak ladnie polożony jak myślalem, podczas malowania nic nie bylo sciagane tylko poprostu oklejone.
Uszczelki wraz ze szybami nie sciagniete klamki tak samo itd wymalowane na sztuke zeby ładnie wyglądał, ale z daleka hehe :)
Blacha może i ok, podłoga zdrowa, progi ok ale w jednym miejscu zauważylem pianke uszczelniającą :/
Myślę no trudno i tak chce go zrobic od podstaw wiec biorę, po dłuższym czasie targowania udał mi sie go wychaczyc za 2700PLN ( co myślicie dobra cena jak za taki stan? )
Silnik smiga zrobilem nim przez równy tydzien prawie 1000km i nie zawiódł mnie, zmartwiło mnie jakies zgrzytanie w moscie ale nie przejąłem sie tym, mam drugi nowy wiec najwyżej wymienię hehe :)
Kanciak przez jakis czas bedzie teraz siedzial w garażu, uzbieram troche kasy i bede musial przyjechać do Pl na jakis miesiac żeby zacząc działać z nim :)
Planuje zacząć od blacharza i lakiernika potem silnik i zawias.
W głowie mam cultstyle co z tego wyjdzie zobaczymy.

PS. A tak przy okazji może ktoś chcę się zamienić tapicerką, potrzebuje czarną :) ???

Trzymajcie kciuki ✌️
Załączniki
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
Szlifuj ponad wszystko ✌️
Avatar użytkownika
Dzefrej
FORUMOWICZ
 
Posty: 20
Dołączył(a): 8 lut 2014, o 10:11
Lokalizacja: Londyn/NowySącz

Re: Bahama mama 82r by Grubas

Postprzez RUFUS » 15 mar 2014, o 19:53

Witamy nowego FORUMOWICZA. Cena jak najbardziej dobra a każdy z nas posiadaczy 125p jest albo po remoncie albo przed remontem i tak w kółko więc sie nie przejmuj :D
Avatar użytkownika
RUFUS
Administrator
 
Posty: 1101
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 15:52
Lokalizacja: Ratowice

Re: Bahama mama 82r by Grubas

Postprzez Artur » 16 mar 2014, o 09:43

Rufus mozna byc przed, po i jeszcze w trakcie remontu ;-) Bardzo ladna baza. Jest w czym robic. I cena naprawde atrakcyjna. Juz powoli kończą się czasy tanich ładnych fiatów. Jezeli chcal bys sie pozbyc brazowego srodka chetnie go przytule. Niestety na wymiane mam tylko welurowe szaro-czarne siedzenia. Ale jezeli byla by taka mozliwosc mogę siedzenia od Ciebie odkupic i mozemy sie dywanami zamenic bo mam szary w idealnym stanie. Bo tak sie akurat sklada ze ja kompletuje wnętrze w brązie ;-)

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Artur
FORUMOWICZ
 
Posty: 49
Dołączył(a): 29 lis 2013, o 12:44
Lokalizacja: Radom- Centrum


Powrót do FIAT 125P - WSPÓLNA PASJA, RÓŻNE STYLE / SHARED PASSION, DIFFERENT STYLES

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości

cron